اتقان اسناد هویتی مردم ایران بسیار با اهمیت است ***مقام معظم رهبری*** ثبت احوال نوین، زمینه ساز توسعه پایدار ***** کارت ملی هوشمند، دروازه ورود به دولت الکترونیک

شما اینجا هستید

خانه

دیدار حاج بهمن طاهرخانی نماینده مردم شریف شهرستان تاکستان با رئیس اداره ثبت احوال شهرستان تاکستان

      در مورخه 96/06/26 حاج بهمن طاهرخانی نماینده مردم شریف شهرستان تاکستان و هیئت همراه با حضور در اداره ثبت احوال شهرستان تاکستان از بخش های مختلف ثبت احوال از نزدیک بازدید نمودند و با ارائه توضیحات توسط آقای زمانی رئیس اداره ثبت احوال با نحوه فعالیت و خدمات ثبت احوال آشنا شدند.

      در ادامه در نشستی با رئیس و کارکنان ثبت احوال، زمانی درخصوص امور ثبت احوال مطالبی عنوان و اعلام داشتند تا کنون 61572 عدد کارت هوشمند ملی در سطح شهرستان به مردم تحویل گردیده است و میانگین ماهیانه 2200 مورد درخواست صدور کارت هوشمند ملی در دفاتر پستی و بخش خصوصی در سطح شهرستان ثبت می گردد. ایشان تعداد شناسنامه های 15 سال صادره در 5 ماهه ابتدای سال 96 را 3236 جلد و تعداد صدور سند ولادت و شناسنامه نوزاد را 1243 برگ و جلد اعلام نمود.

      سپس نماینده مردم شریف شهرستان تاکستان ضمن عرض خداقوت به کارکنان و به جهت طرح تکریم انجام امور مراجعین، ثبت احوال را سازمانی شبه قضایی دانستند و درخصوص تاریخچه ثبت احوال و حساسیت احراز هویت افراد مطالبی عنوان و نقش ثبت احوال خصوصاً در پاسداری از هویت و تابعیت افراد را بسیار مهم قلمداد نمودند.

      و در پایان از همکاری ثبت احوال با فرمانداری و جهاد کشاورزی شهرستان تاکستان جهت تشکیل صندوق توسعه کشاورزی- کشمش تاکستان تقدیر و تشکر نمودند.

 

لینکهای مهم

نظرسنجی

نظر شما درباره پایگاه اطلاع رسانی ثبت احوال شهرستان تاکستان چیست؟

دسترسی سریع

ورود کاربر

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.